YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ

 

DÜNYANIN EN İYİ YÜZ TANIMA SİSTEMİ HANVON FACE ID İLE TÜRKİYE'NİN EN İYİ PDKS YAZILIMI ART ELEKTRONİK PDKS BİR ARADA!

        ULUSLARARASI 20'DEN FAZLA PATENT, 10.000 ÜZERİ REFERANS
hanvonface id
Esnek / Hızlı / Hatasız

fk605perio pdksf710

 

newsTürkiye'nin İlk Biyometri Zirvesi 19 Kasım 2012'de İstanbul'da Gerçekleşecek.


Neden ART Elektronik yüz tanıma sistemi kullanmalısınız?

Çünkü ART Elektronik yüz tanıma sistemi:

Evrenseldir : Herkesin bir yüzü vardır ve herkes bu sisteme dahil olabilir.

Kesintisizdir : Fotograf çekimine benzer temassız doğrulama işlemine sahiptir.
İnanılmaz hızlıdır : Yüksek duyarlılığa sahip ART Elektronik yüz tanıma yazılımı kullanıcının yüzünü hemen bulur ve anında karşılaştırma işlemine başlar. Tanıma sensörleri için yükseklik ayarlamasına gerek yoktur, gözlük ve eldivenlerin çıkarılmasına gerek yoktur,  kullanıcının bir tarayıcıya dokunmasına ya da yüzünü belirli bir şekilde göstermesine gerek duyulmaz.
Doğru ve yanlışsızdır : Bir insan tarafından yapılan kimlik doğrulamasından daha iyidir ve yüz tanıma cihazı 24 saat kesintisiz çalışır.
Güvenilirdir: Başarıyla toz, kir, yağ, değişken aydınlatma gibi gerçek yaşam koşullarındaki olağan biyometrik engelleri aşar.

 

 

YÜZ TANIMA SİSTEMİNİN KULLANIM ALANLARI:

 

yüz tanıma sistemleriYüz tanıma sistemleri genel olarak aşağıdaki sistemlerde kullanılmaktadır.

PDKS Sistemleri (Personel Devam Kontrol Sistemi): Personelin giriş çıkış saatlerinin takip edilmesi ve buna bağlı olarak puantaj hesaplamalarının yapılması ve işçilik ücretlerinin belirlenmesinde kullanılır.


EKS Sistemi (Erişim Kontrol – Geçiş Kontrol): Turnike, Kapı, Bariyer sistemlerine bağlanarak yetkili kişilerin geçişini sağlamada kullanılır.

 

Yemekhane Kontrol Sistemi: İşletme yemekhanenizde izin verilen personellerinizin, izin verilen miktarda ve zamanlarda yemek hakkı verilmesi sağlamak ve yemek tüketimi ile ilgili çeşitli  raporların alınması amacı ile kullanılmaktadır.

 

Üye Takip Sistemi: Üyelik sistemi ile çalışan yerlerde üyeliği devam eden kişilerin geçişleri ve alışverişlerinin takip edilmesi, üyeliği bitmiş kişilerinde ayırt edilerek tesisleri kullanımının durdurulmasında kullanılır.

 

Öğrenci Takip Sistemi: Öğrencilerin devam, devamsızlık, yoklamalarının yapılarak geç gelmeleri, erken çıkmaları yada gelmemeleri durumlarının dijital ortamda yapılmasında kullanılır.

 

Yüz tanıma sisteminin pek çok avantajı vardır. En büyük avantajı da tam güvenliği sağlamasıdır.

 

 

ART Elektronik yüz tanıma sistemlerini kullanırsam ne mi kazanırım diyorsunuz?
İşletme maliyetleriniz azalacak!
Yönetim süreçlerinin etkinliği artacak!
Hem kendi personelinizin hem de kamu güvenliği artırılmış olacak!
Hileli işlemlerin ve diğer suç faaliyetlerinin önüne geçilmiş olacak!

 

Hem basit hem de karmaşık işlemlerdeki işgücü veriminizi artırmanız için biyometrik teknolojiyi sizlere önermekteyiz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da müşterilerimiz ürünlerimizden ve de hizmetlerimizden azami kazanç ve memnuniyet sağlayacaklardır.

 

 

Uygulama Alanları:

 

Art Elektronik ve Biometrik Sistem Çözümleri :

1993 yılında kurulan Art Elektronik firmamız outsource bilgi işlem danışmanlığını Türkiye de ilk uygulayan firmalardan biridir. İlerleyen yıllarda yazılım argeleri yapmaya başlamış ve RFID kart okuyucular üzerine otomasyonlar geliştirmiştir. Bu konuda şu an mifare otomasyonları konusunda ileri derece uzmanlığa sahip olan firmamız, özellikle Çin olmak üzere yurtdışı kaynaklı Biometrik sistemler üzerinde yaptığı çalışmalar sonucunda parmak izi tanıma ve en son olarak yüz tanıma sistemi üzerine yoğunlaşmış ve bu sistemleri baz alan otomasyonlar üretmiştir. Art Elektronik olarak mifare kartlı ve biometrik sistemleri kullanarak ürettiğimiz çözümlerimizden bazıları aşağıda ki gibidir. Ayrıca  yolda olan yeni çözümlerimizin yanısıra, firma bazlı özel otomasyon çözümleri de sunabilmekteyiz.

 

Başlıca çözümlerimiz şunlardır:


İşte bu noktada Art elektronik olarak Yüz tanıma Sisteminin, hem Biometrik sistemlerin avantajlarını içermesi hem de parmak izi ve diğerlerinin dezavantajlarını ortadan kaldırması nedeni ile pazara yeni bir soluk getireceğini düşündük ve biometrik çözümlerimizi yüz tanıma üzerine yoğunlaştırdık.  İlk 3 boyutlu yüz tanıma sistemi ile personel devam kontrol yazılımlarımızı ve diğer geçiş kontrol sistemlerimizi entegre ettik.


Ürettiğimiz tüm çözümler de en önemli amacımız, gerek mifare kartlı sistemler, gerekse Biometrik sistemler olsun bu iki farklı altyapının tüm avantajlarını kullanabilecek esneklikte olmasına gayret etmektir.
Bu nedenle Art elektronik hem yazılım hem de donanımsal arge çalışmaları sonucunda akıllı kart (RFID)  sistemleri ile biometric sistemleri bir arada kullanımını geliştirmiş ve her iki sistemin avantajlarını kullanabilen güçlü hybrid çözümler üretmiştir.


ART ELEKTRONİK Yüz  Tanıma Sistemi  :
hanvon face id priceArt Elektronik biometric tanıma cihazları konusunda yaptığı uzun süreli araştırmalar sonucunda bugün Yüz Tanıma Sistemi üzerine yoğunlaşmıştır. Bunun en önemli sebebi  her sistem gibi biometric sistemler için de geçerli olan  4 önemli kriterin ; ( güvenlik, performans, fiziksel ömür  ve maliyet) çok başarılı ve avantajlı bir oranda yüz tanıma sisteminde  buluşmasıdır. Bu noktada birçok ithal yüz tanıma terminali ile yaptığımız testler sonucunda HANVON FACE ID teknolojisi en yüksek sonuçları vermiştir. Art Elektronik yazılım ve otomasyon gücünü Hanvon Yüz Tanıma Cihazları ile bütünleştirmiş ve şu an piyasanın en güçlü Yüz tanıma Sistemi otomasyonlarını Türkiye pazarına sunmuştur.


Şu an pdks sistemi, üye takip otomasyonu, geçiş kontrol, yemekhane kontrol, spor salonu otomasyonu gibi birçok Art Elektronik yazılımları ilk olarak Hanvon Yüz Tanıma Cihazlarından FK605 ve F710 modelleri ile entegre olmuştur. Çok yakın bir zamanda da F850, F950 gibi Hanvon ailesinin en yeni yüz tanıma cihazları da ürün gamı içindeki yerlerini alacaktır.

 

Neden  Hanvon  Face ID ?  
hanvonBu sorunun cevabına öncelikle Hanvon firmasını biraz tanıyarak başlamak lazım. Hanvon Çin’in en büyük arge ve teknoloji üreticilerinden biridir. Hanvon bir bilim adamı olan  Liu Yingjian tarafından 1985 yılında kurulmuştur. Liu Yingjian dünyanın ilk el yazısı tanıma teknolojisini geliştiren kişidir.


Bu buluşu ile birçok uluslar arası organizasyondan ödüller almıştır. Hanvon şu an OCR yani optik karakter tanıma pazarının %70 ine hakimdir ve aralarında Microsoft, Nokia, Samsung, LG, Sony Ericsson, Philips, Toshiba, Hp, Palm, Acer, Casio, Lenova , TCL gibi dünya devi teknoloji şirketlerine patentli çözümler üretmektedir.


Biometric tanıma sistemleri konusunda çok tecrübeli ve güçlü bir arge altyapısına sahip olan Hanvon Face Id adındaki teknolojisi ile dünyanın ilk gömülü (embeded) ve DUAL sensor 3 boyutlu yüz tanıma sistemini üretmiştir. Diğer rakiplerinden çok daha güvenli ve hızlı olan Hanvon Face Id, 2000 kişi gibi yüksek bir kapasitede bile sadece yüzden tanıma yapabilmekte,  1 sn. altında bir tanıma performansı ile müthiş sonuçlar vermektedir.


face-idHanvon firmasının bizim gibi üretici olan bir firma için en önemli özelliği tüm ürünlerinde sürekli kendini yenileyen felsefeyi benimsemesi ve partnerları ile esnek bir çalışma birlikteliği içinde olmasıdır. Bu nedenledir ki tüm ürünlerinde bizim gibi dünya üzerindeki birçok çözüm ortağının da verdiği analizleri dikkate alarak geliştirmeler yapmakta, ürünün daha efektif ve performanslı kullanımı ile alakalı isteklerimizi programlayıp anında yerine getirmektedir. Böyle bir çalışma şekli bizim için bulunmaz bir nimettir ve her zaman güçlü çözümleri oluşmasına olanak sağlamaktadır.


Art Elektronik felsefesi,  “ucuz bulduğunu getir sat mantığını” şiddetle reddeder ve ürün satmayı değil Güçlü ve Kaliteli çözüm üretmeye odaklanır. Bu nedenle kendi ürettiğimiz mifare kartlı sistemlerin yanı sıra, ithal olarak kullandığımız Biometrik sistemlerde de kalite ve performanstan ödün vermeyiz. Amacımız her daim diğer tüm otomasyonlarımız da olduğu gibi yüz tanıma sisteminde de en iyi fiyat performans oranını yakalamak ve kaliteli satış sonrası hizmeti sunmaktır. İşte bu nedenle Face Id teknolojisi ve HANVON Yüz Tanıma Cihazlarını tercih ederek, piyasanın en güçlü yüz tanıma sistemi çözümlerini oluşturduk.


Hanvon FACEID  Yüz Tanıma Sisteminin Avantajları :

Bu sebeple çok uzun vadeli sorunsuz bir kullanım imkanı sağlar.

Güvenilirdir; çok sayıda kullanıcının herhangi bir gruplama yapılmadan kaydedilmesine ve 0,0001 % gibi bir hata oranında kimlik saptama işlemine izin verir.

 

Yüz tanıma ve tarama sistemiyle ilgili detaylı bilgi almak, kurulum ve size uygun sistemin maliyeti hakkında bilgi almak için 0216 573 38 89 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.


 

 

face-idFace Id Yüz Tanıma Sistemi

1 0.3 sn'de yüz tanıma
1 3D yüz tanıma teknolojisi
1 USB ile data transfer özelliği
1 İnternetten yönetim
1 IP 65 Koruma sınıfı
1 Kapı,turnike, bariyer vb açabilir
1 Yüksek çözünürlükte renkli HD çift kamera
1 Çift kamera ile maximum performans
1 Karanlıkta sorunsuz okuma
1 Dokunmatik, aydınlatılmış tuş takımı
1 30-80 cm okuma mesafesi
1 Saç, sakal, bıyık, gözlük, şapka gibi değişkenlerden etkilenmez. Göz tanıma hızlıca sağlanır.
1 600 kişi 200.000 kayıt hafızası
1 Çalınmaya karşı alarm sensörü
1 Ziyaretçi veya geçici kişiler için proximity kart okuma özelliği
1 Nokta tanıma algoritması kullanmaz çift kamera ile birebir ölçüm metodu uygular. Bu sayede fotoğraf ile aldatmak kesinlikle söz konusu olamaz!
1 Dokunmadan algılayan hareket sensörleri ile tuş kullanımı gerekmez.

 

Face id'yi diğer yüz tanıma sistemlerinden farklı kılan asıl özellikleri anında okuması, kapı turnike bariyer açabilmesi, dokunmaya gerek kalmadan işlemi tamamlaması ve çift kamera ile aldatılamaz olmasıdır.

 

Art Elektronik Yüz Tanıma Sisteminin Size Faydaları ve Kazancınız :

 

 

Yüz Tanıma Cihazlarımız

yüz tanıma fk605 yüz tanıma f710 yüz tanıma f810 yüz tanıma p800

 

 

Yüz tanıma sistemleri ile ilgili ilginizi çekecek diğer sayfalarımız :
Yüz tarama sistemi ve teknolojisi.

1Yüz tanıma özelliği nedir? 1

1Biyometrik tanıma sistemleri nedir?1

Yüz tanıma sisteminin kullanım alanları.

1PDKS'de yüz tanıma sistemi uygulamaları. 1

1Öğrenci takip sisteminde yüz tanıma sistemi uygulaması. 1

Yüz tanımalı geçiş sistemleri.

Yüz tanıma programı.

Yüz tanıma sisteminin faydaları.

Biyometrik sistemler.

Yüz tanımalı güvenlik sistemleri.

Yüz tanımalı kontrol sistemleri.

Yüz tanıma sistemi cihazları.

Yüz tanıma sistemi yazılımı.

Yüz tanıma sistemi hakkında güncel haberler.

 

Yüz Tanıma Sistemleri

 • Yüz Tarama.
 • Yüz Tanıma Özelliği Nedir
 • Biyometrik Tanıma Sistemleri Nedir?
 • Yüz Tanıma Kullanım Alanları
 • Yüz Tanıma PDKS
 • Yüz Tanıma Parmak İzi
 • Yüz Tanıma Öğrenci Takip
 • Yüz Tanıma Üye Takip
 • Yüz Tanıma Geçiş Sistemleri
 • Yüz Tanıma Programı
 • Yüz Tanıma Sisteminin Faydaları
 • Yüz Tanıma Biyometri Biometrics
 • Yüz Tanıma Güvenlik Sistemleri
 • Yüz Tanıma Kontrol Sistemleri
 • Yüz Tanıma Görüntü Tanıma
 • Yüz Tanımalı Personel Takip Sistemi
 • Yüz Tanıma Teknolojisi
 • Yüz Tanıma Sistemi Cihazları
 • Hanvon Faceid Yüz Tanıma
 • Yüz Tanıma Fonksiyonu
 • Yüz Tanıma Yazılımı
 • Yüz Tanıma Fiyat
 • Yüz Tanıma Haberler
 • Yemekhane Kontrol Sistemleri

 • Yemekhane Kontrol
 • Yemekhane Kontrol Programı
 • Yemekhane Kontrol Otomasyonu
 • Yemekhane Takip
 • Yemekhane Parmak İzli Geçiş
 • Yemekhane Kartı
 • Yemekhane Personel Takip
 • Yemekhane Yüz Tanıma
 • Yemekhane Kartlı Geçiş
 • Yemekhane Kontrol Cihazları
 • Yemekhane Otomasyonu
 • Yemekhane Geçiş Kontrol
 • Yemekhane Turnikeli Geçiş
 • Yemekhane Yazılımı
 • Yemekhane Öğün Takip
 • Yemekhane Turnikesi
 • Yemekhane Anadolu
 • Yemekhane Fiyat
 • Yemekhane Kontör
 • Yemekhane Kredilendirme
 • Yemekhane Jetonlu Geçiş
 • Yemekhane Ücretlendirme
 • Yemekhane Kart Okuyucu
 •  

  Personel Devam Kontrol Sistemleri

 • Parmak İzli PDKS
 • PDKS Nedir?
 • Personel Devam Kontrol Maaş Hesaplama
 • Personel Devam Kontrol Turnike
 • PDKS Yazılımı
 • Personel Devam Takip
 • Parmak İzli Personel Takip
 • Personel Devam Kontrol Geçiş Sistemi
 • Kartlı PDKS
 • PDKS Kullanım Alanları *
 • Personel Devam Kontrol Sistemi Cihazları
 • Personel Devam Kontrol Yüz Tanıma
 • Personel Devam Kontrol Personel Kartı *
 • Personel Giriş Çıkış Makinası
 • Personel Giriş Çıkış Sistemleri
 • Personel Devam Kontrol Programı
 • Personel Devam Kontrol Giriş Çıkış Kontrol
 • Personel Devam Kontrol Bekçi Saati
 • Personel Devam Kontrol Bekçi Tur
 • Puantaj Cetveli *
 • Puantaj Çizelgesi
 • Puantaj Nedir
 • Personel Devam Zaman Kontrol
 • Personel Devam Zaman Kontrol Sistemleri
 • Personel Takip *
 • Personel Devam Kontrol Sistemleri
 • Personel Devam Kontrol Yemekhane
 • Personel Devam Vardiya Çizelgesi
 • Personel Devam Devamsızlık Defteri
 • Personel Devam Kontrol Fiyat
 • PDKS İzmir
 • PDKS Bursa
 • PDKS Ankara
 • Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

 • Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemleri
 • Akıllı Tom Kalemi
 • Bekçi Tur Programı
 • Bekçi Takip Sistemi
 • Bekçi Devriye Tur Kontrol Saatleri
 • Bekçi Tur Sistemi Fiyat
 • Parmak İzi Sistemleri

 • Parmak İzi Okuyucu
 • Parmak İzi Programı
 • Parmak İzi Sistemleri
 • Parmak İzi Tanıma
 • Parmak İzi Okuma
 • Parmak İzi PDKS
 • Parmak İzi Kilit
 • Parmak İzi Turnike
 • Parmak İzli Personel Kontrol
 • Parmak İzli Yemekhane Kontrol
 • Parmak İzi Cihazı
 • Parmak İzi Nedir
 • Parmak İzi Okuyucu Programı
 • Parmak İzi Geçiş Sistemleri
 • Parmak İzi Okuyucu Fiyat
 • Parmak İzi Sistemlerinin Avantajları
 • Parmak İzi Kapı
 • Turnike Sistemleri

 • Turnike Sistemleri
 • Turnike Kullanım Alanları
 • Turnike Çeşitleri
 • Turnike Geçiş
 • Bariyer Sistemleri
 • Geçiş Kontrol Sistemi
 • Kollu Turnike
 • Vip Turnike
 • Engelli Turnikesi
 • Boy Turnike
 • Kelebek Turnike
 • Swing Gate Turnike
 • Turnike Kartlı Geçiş
 • Cam Turnike
 • Jetonlu Turnike
 • Turnike Kapılar
 • Turnike Fiyat
 • Bariyer Sistemleri

 • Bariyer Sistemleri
 • Bariyer Sistemi
 • Otomatik Bariyer
 • Otopark Bariyer
 • Bariyer Kapı
 • Bariyer Fiyatları
 • Kollu Bariyer
 • Otopark Bariyer Sistemleri
 • Otomatik Bariyer Sistemleri
 • Bariyer Kumandası
 • Şerit Bariyer
 • Ayaklı Bariyer
 • Kartlı Geçiş Sistemleri

 • Kartlı Geçiş Sistemleri
 • Kartlı Geçiş Sistemi Nedir
 • Kartlı Geçiş Sistemi Kart Okuyucu
 • Hızlı Geçiş Sistemi (HGS)
 • Otopark Geçiş Kontrol Yönetimi Sistemi
 • Araç Takip Sistemi
 • Öğrenci Geçiş Kontrol Sistemi
 • Mifare Desfire EV1
 • NFC Yakın Alan İletişimi
 • Kartlı Geçiş Proximity Mifare Karşılaştırma
 • Kartlı Geçiş Sistemi Bariyer
 • Kartlı Geçiş Sistemi Access Kontrol
 • Kartlı Geçiş Sistemi Mifare
 • Kartlı Geçiş Sistemi Mifare Okuyucu
 • Kartlı Geçiş Sistemi Fiyatı
 • Kartlı Geçiş Avantajları Faydaları
 • Kartlı Geçiş Programı Yazılımı
 • Kartlı Geçiş Sistemi Proximity
 • Kartlı Geçiş Sistemi Kapı Yetkilendirme
 • Kartlı Geçiş Sistemi Cihazları
 • Kartlı Geçiş Sistemleri
 • Plastik Kart Basımı

 • Kart Tasarımı
 • Proximity Kart
 • Plastik Kart Yazıcı
 • Kartlı Geçiş
 • Kart Okuyucu
 • Kart Yazıcı
 • Proximity Kartı
 • Mifare Kartı
 • Akıllı Kart
 • Manyetik Kart
 • Kart Basım Sistemleri
 • Plastik Kart
 • Kart Basma Makinası
 • Proximity Kart Okuyucu
 • Proximity Kart Yazıcı
 • Kartuş
 • Şerit Ribbon
 • Kimlik Basma Makinası
 • Yaka Kartı
 • Personel Kartı
 • Ziyaretçi Kartı
 • Fatura Kartı
 • İndirim Kartı
 • Müşteri Kartı
 • Tanıtım Kartı
 • Öğrenci Kartı
 • Kimlik Kartı
 • Otel Kartı
 • Kart Örnekleri
 • Kart Aksesuarları
 • Kart Klips
 • Yaka Kartlıkları
 • Boyun Yaka Askı İpi
 • Yaka Kart Koruyucuları
 • Şeffaf Kart Koruma Poşeti
 • Yoyo
 • Kart Basım Fiyatı