IP 139 D

CAMURATECH IP 139 D 1,3 MEGAPİKSEL DOME KAMERA

IP kameralar ile alınan video kaydı, bir yazılım yardımıyla bilgisayar ortamında saklanabileceği gibi; Hybrid DVR(Digital Video Recorder) üzerinde veya NVR(Network Video Recorder) üzerinde de saklanabilir.

CMR IP 139 D , 1.3 Megapiksel IP Dome Kamera, yüksek çözünürlüğü ile iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Onvif standarlarına sahiptir. Yani”Açık Network Video Arayüzü Forumu” IP CCTV sistemlerde farklı markalı bileşenin bir arada ve uyum içinde çalışmasını amaçlayan organizasyon ve protokoldür. 1/2.8” progressive scan Hisilicon CMOS Sensorleri ile yüksek çözünürlük ve görüntü sağlayabileceğiniz CMR IP 139 D dome kamera 1-30/s frame rate yani saniyede 30 kare resim ayarlanabilir.

Video code dual-stream özelliği ile iki ayrı kod ile sinyal gönderebilir.IP kameralarda, analog kameralarda olduğu gibi her bir resim iki ardışık farklı karenin birleşmesi ile meydana gelmez buna “progressive scan” denmektedir.

Bu özellik, tüm resim karesinin bir kerede tarandığını ifade eder. CMR IP 139 D dome kamera, 1.3 -2 megapiksel NVR kayıt cihazlarına bağlanabilmektedir. Kablolama Ethernet kabloları ile yapılır.

*YÜKSEK PERFORMANS

*KOLAY KURULUM

*HIZLI ÇALIŞMA PERFORMANSI

*EKONOMİK ÜRÜN

*IP KAMERA

*YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK

*IP66 KORUMA

Image Sensor : 1/2.8” progressive scan Hisilicon CMOS Sensorleri

Sistem : IP Kamera, IP66

Çözünürlük : 960p

Syn.System : Internal

Scanning : 2:1 Interlace

Electronic : 1/5-1/100000 sec Auto

Gamma : 0.45

S/N Ratio : More than 55db(AGC off)

Minimum : 0 Lux (IR CN)

White Balance : Auto. 3DNR

IR LED : 4 Ad Array Led

IR Light : 80 mt.

Lens : 3.6 mm lens

Çalışma Voltajı : DC 12V

Hemen Bilgi Al
Ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya teknik destek için formu doldurun, sizi arayalım.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmakta ve kişisel verileriniz işlenmektedir. Detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için Çerez Politikamız’ı ve Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni'ni inceleyin.
Ayrıntıları inceleyin