Loop Sensör

Metal kütle dedektörü yada loop dedektör isimleri ile bilinmekte olan bu ürün, üzerine gelen metal herhangi bir cismi algılayarak role çıkışı vermektedir. Otopark veya site çıkışlarında, genellikle bariyer ürünleri ile birlikte kullanılan ve teferruatsız, hızlı şekilde çıkışları sağlamaya yarayan bir üründür. Yere üst üste döşenmiş halde birkaç tur kablonun, cihaza bağlanması halinde, döşenen bölgenin elektromanyetik bir alan olmasını sağlar. Metal kütle dedektörü ürününün oluşturduğu elektromanyetik alan içerisine herhangi bir ağır metal cisim geldiğinde ise bariyer veya diğer otomatik geçiş sistemi ürünleri istenilen komutu alır ve geçiş sağlanır.

Ürünün 2X8 LCD arayüzü bulunmaktadır, böylece kolay ve rahat bir kullanım sağlamaktadır. İki farklı röle çıkışı ile ihtiyaca yönelik birbirinden farklı kullanımlar sunabilir.

  • 24 Volt DC akım ile çalışmaktadır
  • 2 farklı role çıkışı sayesinde farklı kullanım varyasyonları sunar
  • LCD arayüzü ile rahat ve kolay bir kullanım sağlar
  • Bariyer sistemleri, otomatik kapı sistemleri, kepenk sistemleri ve diğer birçok sistemde kullanılabilir
  • Kolay ve pratik şekilde ayarlanabilir, kurulumu sağlanabilir
Hemen Bilgi Al
Ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya teknik destek için formu doldurun, sizi arayalım.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmakta ve kişisel verileriniz işlenmektedir. Detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için Çerez Politikamız’ı ve Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni'ni inceleyin.
Ayrıntıları inceleyin