LTOP 301 HG

LTOP 301 Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTOP 301 Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir. Ağaç, mermer, granitin yanında deri ve çeşitli ceviz, meşe, zeytin kaplamalar kullanılarak çok lüks çözümler ve kendilerine özel dekorasyonlar gerçekleştirilir.

LTOP 301 turnikeler bir koridor oluşturur. Bu koridorun ortasında camdan veya pleksiglastan geçişi engelleyen bir perde/kanat vardır. Ziyaretçi kartını okuttuğunda bu perde/kanat açılır. Ziyaretçi geçişi sırasında koridordaki sensör algılayıcılar kart okutan kişinin geçmesine izin verirken arkadan kartını okutmadan bir kişi daha geçmesi durumunda perdeyi aniden kapatır ve alarm çalar. Ancak ani kapatma esnasında insana bir tehlike oluşturacaksa kanat kapanmaz ama alarm çalarak güvenliği ikaz eder. LTOP 301 de kanatlar doğrusal hareket ederek açılıp-kapanır. Bu modellerin üst kısımları paslanmaz çelik, mermer veya granit olabilir.İstenirse cilalı kaplamalı ağaç ta olabilir.Standart modellerimizde koridor yanları genellikle siyah pleksiglas veya paslanmaz çeliktir.

İç ortam kullanımlarına uygundur.

Çalışma Çift yönlü kontrollü veya serbest giriş çıkış.

Kasa AISI 304 kalite paslanmaz çelik.

Opsiyonel: Siyah paslanmaz. Kanat Yüksek camlı doğrusal kanatlı 10 mm temperli cam.

Yükseklik: 170 cm. Opsiyonel: Füme cam. Yükseklik: 130 cm / 150 cm. Üst Tabla 1O mm siyah temperli cam.

Opsiyonel: Ahşap. Fonksiyonlar Mikroprosesör kontrol ile iki yönlü çalışma ve bir kişinin geçişine izin verme.

Elektronik geçiş hafıza özelliği ile bir geçiş tamamlanmadan gelen diğer sinyalleri hafızaya alır ve kanatları kapatmadan geçişe izin verir.

Opsiyonel: 2 x RS232 ve 1 x RS 485 haberleşme portu. Mekanizma Ayarlı mekanik tork kontrolü ile fiziksel sıkışmalarda kişiye zarar vermez.

Algılama Sensörleri Her koridorda 8 adet karşılıklı sensör. Acil Durum Modu Yangın ihbar sisteminden gelen sinyal ile turnike acil mod konumuna geçer ve kanatlar açılır.

Opsiyonel: Enerji kesintisinde akü desteği ile kanatlar otomatik olarak açık pozisyona geçer (Fail Safe).

Güvenlik Seviye Ayarı Müşteri isteğine göre tanımlanabilen 4 adet güvenlik seviyesi ayarı ile kaçak, tersten ve yetkisiz her türlü geçişte turnike bu geçişleri sesli / gizli bildirim yaparak veya engelleyerek sağlar.

İndikatör Üst tabla çevresinde ledli aydınlatma ve geçiş ledleri.

Çalışma Voltajı 100-230 VAC. 47-60 Hz Güç Tüketimi Geçişlerde 120W, beklemede 10W (2 kanat için)

Çalışma Sıcaklığı 0° / +70° Geçiş Hızı ~40 kisi / dakika. Geçiş Aralığı 56 cm Ağırlık ~148 kg (Tekli kanat) Güvenlik Seviyesi Yüksek Güvenlik.

Kullanım Alanları İç ortam kullanımlarına uygundur.

Aksesuarlar Kanat üzeri logo kazıma. Sticker. Uzaktan kumanda ünitesi.

Paslanmaz çelik okuyucu aparatı.

Sayaç. 2’li buton kontrol ünitesi.

Paslanmaz çelik okuyucu ayağı.

Paslanmaz çelik alt tabla (plate).

Hemen Bilgi Al
Ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya teknik destek için formu doldurun, sizi arayalım.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmakta ve kişisel verileriniz işlenmektedir. Detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için Çerez Politikamız’ı ve Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni'ni inceleyin.
Ayrıntıları inceleyin