LTOP 401 HG

LTOP 401 Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTOP 401 Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir. Ağaç, mermer, granitin yanında deri ve çeşitli ceviz, meşe, zeytin kaplamalar kullanılarak çok lüks çözümler ve kendilerine özel dekorasyonlar gerçekleştirilir.

Ziyaretçi geçişi sırasında koridordaki sensör algılayıcılar kart okutan kişinin geçmesine izin verirken arkadan kartını okutmadan bir kişi daha geçmesi durumunda alarm çalar ve güvenliği ikaz eder.

İç ortam kullanımlarına uygundur.

Çalışma Çift yönlü kontrollü veya serbest giriş çıkış.

Kasa AISI 304 kalite paslanmaz çelik.

Opsiyonel: Siyah paslanmaz. Kanat Yok. Üst Tabla 1O mm siyah temperli cam.

Fonksiyonlar Mikroprossesör kontrol ile iki yönlü çalısma ve üst seviye sensörleri sayesinde yan yana, ard arda ve tersten geçişleri algılama ve sesli / sessiz alarm.

Hafıza özelliği sayesinde geçiş esnasındaki izinleri hafızada tutarak bekleme olmadan çok hızlı giriş ve çıkış yapılmasını sağlar.

Mekanizma Yok. Algılama Sensörleri Her koridorda 10 adet karşılıklı sensör.

Opsiyonel: 16 adet karşılıklı sensör.

Acil Durum Modu Yangın ihbar sisteminden gelen sinyal ile turnike acil mod konumuna geçer ve alarm sinyali vermeden her iki yönde de geçiş yapılır.

Güvenlik Seviye Ayarı Müşteri isteğine göre tanımlanabilen 4 adet güvenlik seviyesi ayarı ile kaçak, tersten ve yetkisiz her türlü geçiste turnike, bu geçişleri sesli /gizli bildirim yaparak veya engelleyerek sağlar.

İndikatör Üst tabla çevresinde ledli aydınlatma ve geçiş ledleri.

Çalışma Voltajı 100-230 VAC. 47-60 Hz Güç Tüketimi 15W Çalışma Sıcaklığı 0° / +70° Geçiş Hızı ~60 kisi / dakika.

Geçiş Aralığı 50-150 cm Ağırlık ~47 kg (Tekli kanat)

Güvenlik Seviyesi Caydırıcı.

Kullanım Alanları İç ortam kullanımlarına uygundur.

Aksesuarlar Uzaktan kumanda ünitesi.

Paslanmaz çelik okuyucu aparatı.

Sayaç. 2’li buton kontrol ünitesi.

Paslanmaz çelik okuyucu ayağı.

Paslanmaz çelik alt tabla (plate)

Hemen Bilgi Al
Ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya teknik destek için formu doldurun, sizi arayalım.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmakta ve kişisel verileriniz işlenmektedir. Detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için Çerez Politikamız’ı ve Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni'ni inceleyin.
Ayrıntıları inceleyin