T 345 (Duvar Tipi) Elektromekanik Turnike

*SAĞLAM MEKANİZMA

*YOĞUN GEÇİŞ NOKTALARI

*UZUN ÖMÜRLÜ

*DARBELERE DAYANIKLI

*GÜVENİLİR

*İÇ & DIŞ MEKAN UYGULAMALARI

*YEDEK PARÇA DESTEĞİ

T-345 ( Duvar Tipi), geçiş noktalarını kontrol altına almak için dünya çapında kabul gören en temel turnike modelidir. Güçlü mekanizma sayesinde T-345 (Duvar Tipi ) turnike, özellikle yoğun geçişlerin olduğu alanlarda güvenle ve uzun yıllar kullanılabilir.

T 345 (Duvar Tipi) turnikeden çift yönlü geçiş sağlanabilir. Kart okuyucu, parmakizi ve ya yüz tanıma gibi her türlü geçiş kontrol cihazı, kuru kontak üzerinden turnikeye kolaylıkla entegre edilebilir. Geçiş hakkı verildiği anda turnike kilidi açılır ve hafifçe kollara dokunularak geçiş sağlanır. Kolların bir tur dönme işlemi tamamlandığı anda turnike kilitlenir. Eğer kilit açıldıktan sonra 15 sn içerisinde geçiş yapılmazsa, turnike önce sesli uyarı verir , ve sonra tekrar kilitlenir. T 345(Duvar Tipi) turnikenin her iki tarafında geçiş yönünü gösteren , kırmızı çarpı ve yeşil ok şeklinde LED ışıklar mevcuttur . Turnikeden, 1 dakikada 30’dan fazla geçiş yapılabilir.

Elektrik kesilmesi durumunda, T 345(Duvar Tipi) turnikenin kolları iki yöne de serbest geçiş imkanı verir. Opsyion olarak, düşen kol mekanizması sağlanabilir. Bu mekanizmada ise, elektrik kesildiğinde turnike kartına acil durum sisteminden herhangi bir sinyal gönderilir ve kol düşürülerek geçiş yolu tamamen boş hale getirilir. Böylece, gerektiğinde mekanın hızlıca boşaltılması mümkün hale gelir.

T 345 (Duvar Tipi) üç kollu turnike standart olarak 304 paslanmaz çelikten üretilir. Tüm kollar ve gövde 1,5 mm paslanmaz çelik, göbek kısmı alüminyum malzemedir. T 345 (Duvar Tipi) uygun fiyatlı olarak , dar alanlarda kullanılmak için üretilmiş tek bacaklı turnikedir. Opsiyon olarak 316 paslanmaz çelik yada 2 mm kalınlıkta sactan üretim yapılabilir. T 345 (Duvar Tipi) turnike birçok farklı mod ve bağlantıda çalıştırılabilir.

 

T 345 (Duvar Tipi) turnike montaj yapılması zor olan yerlerde ve dar olan alanlarda kullanılmaktadır.

 Kontrol / Çalışma Voltajı : 24VDC +-%20

 Güç Tüketimi : 30 W

 Tripod Kilitleme : 24 V DC

 Konumu Algılama : İki mikroswitch ile tripod pozisyonu algılama

 Hareket Kontrolü : Bir yöne geçiş hareketi başladığında ters yöne geçiş engellenecektir.(opsiyonel)

 Yer Bağlantısı : Özel yer bağlantı kaidesi ile kolay ve basit montaj

 Çalışma Sıcaklığı : – 20° C – + 70° C

 Geçiş İkazı : Her iki yöne birer adet ışıklı gösterge

 Ölçüler : 250x450x201 mm

 Ağırlık : 30 Kg

 Opsiyonel Aksesuarlar : Düşen kol,uzaktan kumanda ünitesi,buton ünitesi,kart okuyucu,biyometrik okuyucu, jeton mekanizması.

 Yön Algılayıcıları : Temassız yön algılaycılar kullanılacaktır. (opsiyonel)

Hemen Bilgi Al
Ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya teknik destek için formu doldurun, sizi arayalım.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmakta ve kişisel verileriniz işlenmektedir. Detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için Çerez Politikamız’ı ve Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni'ni inceleyin.
Ayrıntıları inceleyin